Skoči na glavno vsebino

Na šoli po novem obstaja kotiček kjer hranimo pozabljena oblačila, obutev in druge predmete, ki so ga učenci poimenovali »COTE ZA FALOTE«.

Kotiček se nahaja nasproti vhoda v glasbeno učilnico oziroma ob stekleni steni, ki loči jedilnico in hodnik na razredni stopnji.

V njem lahko učenci poiščejo in vzamejo svojo pozabljeno ali izgubljeno stvar, o tem ni potrebno obveščati nikogar. Pozabljene stvari (večinoma oblačila) so opremljene z datumom, ko smo jih našli na hodnikih ali na neprimernih mestih v garderobah. V kotičku jih bomo hranili največ tri mesece, nato pa jih bomo oprali in dali na izmenjevalnico, ki poteka vsako jesen in pomlad.

Za urejenost kotička  skrbijo učenke 4. in 5. razreda.

V upanju, da čim več pozabljenih stvari najde lastnika vas vabimo, da kdaj pa kdaj pokukate vanj.

Dostopnost