V sredo, 7. 6. 2023, smo na OŠ Mozirje izvedli tehniški dan s katerim smo učencem od 1.  do 5. razreda predstavili različne poklice. Ponosni smo, da se je na naše vabilo odzvalo toliko staršev, podjetij, srednjih šol in drugih služb, ki so s svojo pripravljenostjo in voljo predstavljali poklice, ki jih opravljajo v vsakdanjem življenju. Zahvaljujemo se gasilcem, reševalcu, policistki, veterinarjem, prevajalcu, geodetu, kemiku, mizarju, gradbeniku, avtoličarju, turističnemu vodiču, grafičnima oblikovalcema, medicinski sestri, osebnemu trenerju, vzgojiteljici, natakarju, manikerkama, programerju, Srednji šoli za storitvene dejavnosti iz Šolskega centra Velenje in Srednji šoli za gostinstvo in turizem Celje. Pomagali ste nam pričarati čudovit in nepozaben dan, ki si ga bomo vsi zagotovo zapomnili.