Vabilo na skupni roditeljski sestanek

Spoštovani starši!

Mesec februar je mesec varne rabe interneta in v ta namen smo na šoli v sodelovanju z organizacijo Safe.si pripravili  predavanje za starše »Vzgoja za internet«, ki bo v sredo, 15. 2. 2023.

Na predavanju bodo predstavljena aktualna družabna omrežja, ki jih otroci in mladostniki najraje uporabljajo ter spletne nevarnosti, s katerimi se otroci ob uporabi redno srečujejo. Strokovnjakinja s področja bo spregovorila o vedno večjem tveganem vedenju na spletu ter podala konkretne nasvete za lažje shajanje z internetom. Predavanje bo trajalo eno uro, nato boste predavateljici lahko zastavili še konkretna vprašanja povezana z varno in odgovorno rabo interneta.

Vljudno vas torej vabimo, da se nam v čim večjem številu pridružite

v sredo,  15. 2. 2023, ob 17.00 uri

v večnamenskem prostoru OŠ Mozirje.

Skupinskemu predavanju bodo sledili še oddelčni roditeljski sestanki v matičnih razredih s predstavitvijo in analizo dela v prvem vzgojno-izobraževalnem obdobju šolskega leta 2022/23.

Zaradi lažje organizacije predavanja vas prosimo, da svojo udeležbo potrdite na obrazcu, ki ga bodo učenci prinesli domov.

Lep pozdrav!

Petra Klepec, univ. dipl. psih.,