Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

zaradi izjemnega odziva v preteklem šolskem letu smo tudi tokrat v mesecu novembru uspešno izvedli likovni natečaj in pod vodstvom učiteljice likovne umetnosti oblikovali stenski koledar za leto, ki prihaja. 

Koledar ima poleg likovno izjemno bogatih in barvitih izdelkov naših učencev označene tudi praznike, dela proste dneve, lunine mene ter godovna imena. Grafično smo ga oblikovali tako, da dopušča vpisovanje pomembnih opomnikov in dogodkov.

V primeru, da se boste odločili za nakup, se vam že vnaprej iskreno zahvaljujemo in vas prosimo, da izpolnite naročilnico, jo je otrok dobil v šoli. 

Dobiček od prodaje bo namenjen šolskemu skladu in veseli bomo, če boste z nakupom pripomogli k zbiranju sredstev za socialno ogrožene učence in za razširjeni šolski program.

V imenu celotnega kolektiva Osnovne šole Mozirje se vam iskreno zahvaljujem za dobro sodelovanje in za izjemen odziv po dobrodelni prireditvi v preteklem tednu.

Želim vam lepe prihajajoče praznike in vse dobro v letu 2023.

Petra Klepec, ravnateljica

 

Dostopnost