Skoči na glavno vsebino

spletni_september_2018

Pa smo polni energije spet nazaj! Veseli smo učencev, ki so se nam pridružili pri spletnemu časopisu. Čeprav se je šolsko leto šele pričelo, se je pri nas veliko dogajalo. Sončne septembrske dni je naša šola izkoristila za prvi športni dan, nekateri razredi pa so že imeli dneve dejavnosti. Obkljukali smo eno delovno soboto, naši fantje pa so se udeležili kiparske kolonije v Gornjem Gradu. Konec meseca nas je obiskal pisatelj, komik in prevajalec Boštjan Gorenc – Pižama, ki nam je slovensko književnost predstavil v drugačni luči in nas pri tem nasmejal do solz. Da pa gre že zares, smo ugotovili po prvih ocenah in šolskemu tekmovanju iz logike.

Vsem želim uspešno novo šolsko leto!                                       Zala Paulina Brišnik

Dostopnost