Skoči na glavno vsebino

V sredo, 18. 4. 2018, smo se četrtošolci odpravili v Ljubljano. Po Ljubljanici smo se zapeljali z leseno ladjico Ljubljanica in uživali v lepotah pomladno prebujene pokrajine. Obiskali smo tudi Slovenski šolski muzej in sodelovali pri uri pouka  lepopisja. Bilo je zanimivo in poučno.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Dostopnost