Spoštovani starši!

V četrtek, 17. decembra 2015, ob 17. uri bodo vsi učenci naše šole sodelovali na dobrodelni prireditvi VRTILJAK SPOMINOV.

Dopoldan ne bo pouka. S kulturnim dnem bomo pričeli ob 13. uri. Če za svojega otroka potrebujete dopoldansko varstvo, nam to sporočite.

Kosilo za vse abonente bo v času od 12. do 13. ure. Če vaš otrok v šoli ne bo imel kosila, to sporočite otrokovemu razredniku.

Šolski prevozi v šolo bodo potekali po voznem redu, ki ga bodo učenci vozači dobili naknadno. Po prireditvi ne bo organiziranega šolskega prevoza.

Veselimo se srečanja z vami.

———————————————————————————————————————————————————————————-

IZJAVA

Za svojega otroka  _____________________, potrebujem dopoldansko varstvo od ______ ure.

(Ime in priimek)

Vstopnice za prireditev lahko vaš otrok kupi pri razredničarki.

Kupim   ________   vstopnic po 5 EUR.

Učenec naj izpolnjeno izjavo vrne razredniku najkasneje do ponedeljka, 14. 12. 2015.

Mozirje, __________________                        Podpis staršev:______________________