Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

 

Dobri medosebni odnosi so ključ do uspeha in kvalitetnega življenja. Če se razumemo s tistimi, ki nas obdajajo,  nam je lepše. Zavedati se moramo, da so tudi konflikti, nesoglasja in spori sestavni del našega življenja. Mladi se že od nekdaj radi zapletajo v spore, ki so pogosto posledica medsebojnega nerazumevanja, nezaupanja in površnega poslušanja.

 

Na Osnovni šoli Mozirje se zavedamo pomena dobrih, strpnih in odprtih odnosov. S tem namenom na šoli že dlje časa izvajamo šolsko vrstniško mediacijo.

 slika1

V želji, da bi vam podrobneje predstavili način reševanja nesporazumov, sporov, zamer in primerov nasilja, Vas vabimo, da se v torek, 11. 11. 2014, ob 16. 30 uri udeležite skupnega roditeljskega sestanka, ki bo potekal v stari telovadnici OŠ Mozirje.

Lep pozdrav

 

Andreja Hramec, univ. dipl. psih.,                                                   

           ravnateljica 

slika2

Dostopnost