Skoči na glavno vsebino

Poleg vseh tekmovanj se počasi končuje tudi tekmovanje v namiznem tenisu, kjer so naši najmlajši učenci dosegli odlične rezultate. V četrtfinalu državnega prvenstva, ki je potekalo v Rdeči dvorani v Velenju, so dosegli naslednje rezultate: Oskar Rosc je med kategoriziranimi učenci dosegel 6. mesto, prav tako je 6. mesto med mlajšimi učenci dosegel Jan Weiss, v kategoriji mlajših učenk je Maja Marolt osvojila 4. mesto, Alja Bevc Rampre pa je brez izgubljenega dvoboja zmagala. V polfinale državnega prvenstva sta se z odličnima uvrstitvama uvrstili Alja Bevc Rampre in Maja Marolt. S tema rezultatoma sta tako že dosegli uvrstitvi med najboljših šestnajst igralk v svoji kategoriji v Sloveniji.
S tem pa uspehov še ni bilo konec. Tudi v polfinalu sta prikazali odlične igre in borbo za vsako točko. Tako je Maja Marolt osvojila 8. mesto, Alja Bevc Rampre pa 4. mesto. S tem rezultatom se je Alja uvrstila tudi v finalno tekmovanje, torej med osem najboljših igralk do petega razreda. Tekmovanje bo 15.5. na Muti. Vsem tekmovalcem čestitamo, Alji pa želimo, da v finalu sproščeno in po svojih najboljših močeh zastopa našo šolo.

Aktiv ŠVZ

 

Dostopnost