drobtinica

Ob svetovnem dnevu hrane in dnevu boja proti revščini smo v soboto, 19.10.2013, pod okriljem Območnega združenja Rdečega križa Zgornje Savinjske doline, izvedli humanitarno akcijo Drobtinica.

Ljudem smo v zameno za prostovoljni prispevek ponudili kruh, pecivo, marmelado in ostale domače dobrote. Z zbranimi finančnimi sredstvi bomo omogočili plačilo toplih obrokov socialno šibkejšim otrokom.

V akcijo so se s podarjenimi izdelki vključili učenci OŠ Mozirje, Aktiv kmečkih žena Šmihel, pekarna Mišmaš, slaščičarna Polonca in ostali posamezniki naše občine.

Pri stojnici sva aktivno sodelovali tudi učiteljici Zala Acman in Urša Kahrin Košir ter učenci prostovoljci projekta Popestrimo šolo, ki poteka na naši šoli že drugo leto.

Za zbrana sredstva se vsem najlepše zahvaljujemo!

Malo….je veliko.

Urša Kahrin Košir, mentorica projekta Popestrimo šolo