Spoštovani starši!

V sredo, 23. januarja 2013, se bodo zaposleni v slovenskih osnovnih šolah pridružili splošni stavki celotnega javnega sektorja. Zaposleni s tem izražamo nestrinjanje s predlaganimi vladnimi ukrepi.

Za stavko so se odločili tudi pedagoški in drugi strokovni delavci na OŠ Mozirje, zato na ta dan ne bomo izvajali pouka in drugih dejavnosti obveznega in razširjenega šolskega programa.

Za otroke, ki bodo kljub stavki prišli v šolo, bomo poskrbeli v organiziranem varstvu.

Andreja Hramec, l.r.

Mozirje, 21. 1. 2013