Skoči na glavno vsebino

Office 365 je paket storitev, ki vključuje elektronsko pošto, digitalno shrambo, orodja za avdio in video komunikacijo, deljenje dokumentov in hkratno delo na njih. Vsa ta orodja so med seboj tesno povezana z vašo šolsko e-identiteto.

4150.Ofc365_Orng166_D_rgb

Storitve so v celoti na voljo v slovenskem jeziku in prilagojene našemu trgu.

Prijetna novost, zlasti za uporabnike v izobraževalnih ustanovah, pa je dejstvo, da Microsoft zanje storitve Office 365 ponuja brezplačno. Sem sodijo tako namizne aplikacije kot tudi storitve elektronske pošte (Exchange Online), portalov (SharePoint Online) in trenutnega sporočanja oziroma videokonferenc (Lync Online). Uporabnikom je Office 365 brezplačno na voljo od kjerkoli in na skoraj vseh napravah.

V času trajanja izobraževanja je učencem brezplačno na voljo polna programska zbirka Office ProPlus, ki vključuje programe Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher in Access.

Pomoč  in kontakt

Kontaktna oseba je Borut Lončar, tel: (03) 839 27 46,  borut.loncar@os-mozirje.si

OBRAZEC: DATOTEKA ZA PRENOS

Dostopnost