Skoči na glavno vsebino

10. 2019 smo se drugi razredi odpravili na jesenski športni dan, in sicer nas je pot ponesla proti Lepi Njivi. Izpred športne dvorane smo se odpravili ob 8:40 in nadaljevali pot ob reki Savinji, mimo sejmišča v Mozirju, proti Rožniku in nato proti Lepi Njivi.

Med potjo smo šli mimo nekaterih izletniških točk, opazili veliko jesenskih plodov ter značilnih gozdnih živali, ki jih lahko jeseni srečamo v gozdu. Na cilju pred bivšo podružnično šolo v Lepi Njivi smo naredili kratek postanek za okrepčitev in kratko igro na sončku ter se pogovorili o tem, kaj vse smo med potjo opazili, nato pa smo se vrnili nazaj pred športno dvorano.

Pohod je dobro uspel zaradi lepega vremena, pridnih učencev in športnega razpoloženja.

Učiteljice Petra Volk, Nataša Turk Riga in Teja Vodušek

 

 

Dostopnost