Skoči na glavno vsebino

VESELO DOPOLDNE S PIKA NOGAVIČKO IN MINI OLIMPIJADA

13. 9. 2019 smo se učenci 2. b razreda v lepem sončnem dopoldnevu z avtobusom odpravili na Pikin festival v Velenje. Ogledali in obiskali smo različne Pikine delavnice, na katerih so učenci neizmerno uživali, ustvarjali, tekmovali in pokazali svoj potencial. Seveda pa ne smemo pozabiti na glasbeno predstavo Pika Nogavičke, ki je otroke navdušila s svojimi akrobacijami. Po vsem tem pa so se učenci za konec še malo okrepčali, nato pa je sledil odhod nazaj v šolo.

17. 9. 2019 pa nas je čakala že Mini olimpijada, kjer so učenci pokazali svoje športne spretnosti in sposobnosti, na katerih so se pomerili v hoji s hoduljami, v skakanju v vreči, v igrah s padalom, v hokeju in v obešanju perila. Vse je potekalo v olimpijskem duhu in druženju, ki smo ga primerno otvorili – in sicer z olimpijsko himno ter zaključili s predajo olimpijske zastave drugi šoli. Upamo še na več takšnih dogodkov.

Vaš 2. b razred in učiteljica Petra Volk

Dostopnost