Skoči na glavno vsebino

V šolskem letu 2019/20 se bo pouk za učence od 2. do 9. razreda pričel v ponedeljek, 2. 9. 2019, ob 8.20  in bo potekal po urniku. Ta dan bodo imeli 5 šolskih ur.

Za malico in kosilo bo poskrbljeno. Organizirano bo tudi podaljšano bivanje do 16. ure.

Učenci naj s seboj prinesejo torbo, peresnico, beležko in copate.

Šolski prevozi bodo prvi šolski dan potekali po ustaljenem voznem redu iz šolskega leta 2018/19. Učenci vozači bodo domov odšli s prvim šolskim prevozom. Organizirano bo tudi jutranje in popoldansko varstvo vozačev.

Prosim vas, da spoštujete prometna pravila, ohranite strpnost in pripomorete k večji prometni varnosti vseh, ki se zadržujete v okolici šole. Če boste v šolo prispeli z avtom, ga parkirajte na parkirišču pred športno dvorano.

Želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta!

Mozirje, 26. 8. 2019

Andreja Hramec, univ.dipl.psih.,
ravnateljica

 

 

 

Dostopnost