Skoči na glavno vsebino

marec_spletni_casopis

Mesec marec je zaznamovalo veliko posebnih dni: dan žena, materinski dan, svetovni dan Downovega sindroma, svetovni dan poezije, svetovni dan pripovedništva, svetovni dan vode … Marca pa je prišla tudi pomlad, ki s seboj prinese tudi pomladno utrujenost, a na naši šoli ji nismo podlegli. Bili smo zelo aktivni in udeležili smo se veliko tekmovanj. V začetku meseca so imele mlajše deklice medobčinsko tekmovanje v košarki. Prav tako tudi mlajši dečki, ki so se uvrstili na področno tekmovanje v košarki in nato tudi v četrtfinale državnega prvenstva. Mozirje pa je letos gostilo  otroški parlament, kjer so osnovnošolci iz zgornjesavinjskih šol debatirali o šolstvu in šolskih sistemih.

Vsem želim čim manj pomladne utrujenosti in čim več lepih ocen.

Zala Paulina Brišnik

Dostopnost