Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši in učenci!

Slovenska podjetja bodo v četrtek, 29. novembra 2018, ob 16.30 uri, odprla svoja vrata tudi za učence osnovnih in dijake srednjih šol. Pobudnik akcije je Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Zavodoma RS za zaposlovanje in šolstvo .

Več kot 100 podjetij po Sloveniji bo omogočilo, da lahko spoznamo vrsto zanimivih in perspektivnih poklicev.

Na spletni strani www.odkrijsvojtalent.si  poglejte, katera podjetja so prijavljena, in izberite eno od podjetij, ki ga želite obiskati ob tej priložnosti. Prek navedene povezave se tudi prijavite na obisk. V podjetju vas bodo pričakali tamkajšnji zaposleni, vam ga predstavili in osvetlili različne poklice. Obiski bodo potekali neformalno in sproščeno, saj so v prvi vrsti namenjeni povezovanju in spoznavanju predvsem tistih poklicev, ki so našim očem bolj skriti in jih pogosto zato ne poznamo. Se pa med njimi zagotovo skrivajo izredno zanimivi poklici, ki nam v prihodnosti omogočajo zanimivo delo in razvoj.

Trenutno aktualen dogodek je namenjen šolski mladini in njihovim staršem, kakor tudi srednješolcem, predvsem gimnazijcem.

Dostopnost