NACIONALNO PREVERJANJE ZNANJA 2014/15

 

 

Torek, 5. 5. 2015

MATEMATIKA od 8.30 do 9.30

prihod učencev v šolo ob 8.10

                                          Milan Robnik:  od 7.30 varstvo v učilnici ZGO, Anja Knez: dežurstvo na hodniku in v garderobi do 8.15

9. razred  – 44 učencev

6. razred – 44 učencev

 

1. skupina

učilnica KEM

Blaž Podrižnik

1. skupina

učilnica GEO

Tinkara Verbuč R.

2. skupina

učilnica SL2

Vlasta Povše

2. skupina

učilnica LUM

Lijana Blagovič

3. skupina

učilnica SL1

Zlatka Jeseničnik

3. skupina

učilnica ANG

Petra Iršič

4. skupina 

GO učilnica  

Silva Dešman

4. skupina

učilnica VEČ

Petra Klepec

Nadzorni učitelji uredijo učilnice.

 

 

 

Organizacija pouka

1. ura

7.a

MAT

Darinka Marinc

učilnica MAT

7.b

GEO

Romana Presečnik

učilnica ZGO

2. ura

7.a

DKE

Romana Presečnik

učilnica MAT

7.b

TJA

Matejka Krumpačnik

učilnica ZGO

1. ura

8.a

ŠPO

Žagar, Božičevič

športna dvorana

8.b

FIZ

Jana Pahovnik

učilnica FIZ

2. ura

8.a

FIZ

Jana Pahovnik

učilnica FIZ

8.b

ŠPO

Finkšt, Božičevič

športna dvorana

 

Dežurna učitelja v času NPZ: Veronika Ažman – zgornji hodnik, Milan Robnik – spodnji hodnik

 

 

 

 

 

 

 

Četrtek, 7. 5. 2015

SLOVENŠČINA od 8.30 do 9.30

prihod učencev v šolo ob 8.10

                                          Milan Robnik:  od 7.30 varstvo v učilnici ZGO, Anja Knez: dežurstvo na hodniku in v garderobi do 8.15

9. razred  – 44 učencev

6. razred – 44 učencev

 

1. skupina

učilnica KEM

Blaž Podrižnik

1. skupina

učilnica GEO

Tinkara Verbuč R.

2. skupina

učilnica MAT

Darinka Marinc

2. skupina

učilnica LUM

Tanja Pogorevc N.

3. skupina

učilnica FIZ

Jana Pahovnik

3. skupina

učilnica ANG

Mojca Štor

4. skupina 

GO učilnica 

Silva Dešman

4. skupina

učilnica VEČ

Petra Klepec

Nadzorni učitelji uredijo učilnice

 

 

Organizacija pouka

1. ura

7.a

TJA

Krumpačnik

učilnica ZGO

7.b

ŠPO

Finkšt, Žagar

športna dvorana

2. ura

7.a

ŠPO

Finkšt, Žagar

športna dvorana

7.b

TJA

Krumpačnik

učilnica ZGO

1. ura

8.a

GEO

Romana Presečnik

učilnica SL1

8.b

ZGO

Zlatka Jeseničnik

učilnica SL2

2. ura

8.a

ZGO

Zlatka Jeseničnik

učilnica SL1

8.b

GUM

Lijana Blagovič

učilnica SL2

 

Dežurna učitelja v času NPZ: Anja Knez – zgornji hodnik, Urška Kočevar – spodnji hodnik

 

Nadomeščanja:

1. ura

Judita Marovt

Šmihel

 

 

 

 

 

 

Ponedeljek, 11. 5. 2015

KEMIJA – 9.  razred od 8.30 do 9.30

ANGLEŠČINA – 6. razred od 8.30 do 9.30

prihod učencev v šolo 8.10

 

                                                        Milan Robnik:  od 7.30 varstvo v učilnici ZGO, Anja Knez: dežurstvo na hodniku in v garderobi do 8.15

9. razred  – 43 učencev

6. razred – 44 učencev

 

1. skupina

učilnica SL2

Blaž Podrižnik

1. skupina

učilnica SL1

Vlasta Povše

2. skupina

učilnica MAT

Darinka Marinc

2. skupina

učilnica LUM

Lijana Blagovič

3. skupina

učilnica FIZ

Jana Pahovnik

3. skupina

učilnica GEO

Mojca Štor

4. skupina 

GO učilnica 

Silva Dešman

4. skupina

učilnica VEČ

Petra Klepec

Nadzorni učitelji pripravijo učilnice

 

 

Organizacija pouka

1. ura

7.a

KEM

Tinkara Verbuč R.

učilnica KEM

7.b

SLO

Petra Iršič

učilnica ANG

2. ura

7.a

KEM

Tinkara Verbuč R.

učilnica KEM

7.b

SLO

Petra Iršič

učilnica ANG

1. ura

8.a

ŠPO

Božičevič, Finkšt

športna dvorana

8.b

LUM

Tanja Pogorevc N.

učilnica ZGO

2. ura

8.a

LUM

Tanja Pogorevc N.

učilnica ZGO

8.b

ŠPO

Božičevič, Finkšt

športna dvorana

 

Dežurna učitelja v času NPZ: Anja Knez – zgornji hodnik, Milan Robnik – spodnji hodnik