Skoči na glavno vsebino

V Velenju je potekalo tekmovanje v namiznem tenisu, kjer so naši učenci dosegli odlične rezultate. Med mlajšimi učenci je Jan Weiss dosegel 2. mesto. Med mlajšimi učenkami pa smo v finalu videli šolski dvoboj med Majo Marolt in Aljo Bevc Rampre. Zmagala je Maja Marolt, ki je tako osvojila 1. mesto, Alja Bevc Rampre pa je bila 2. Mlajši učenci so tekmovali tudi v ekipnem delu, kjer so premagali vse nasprotnike in dosegli 1. mesto.
Med starejšimi učenci je odlično 3. mesto dosegel Jaka Kedačič, med kategoriziranimi učenci od 1. do 9. razreda pa je 4. mesto dosegel Oskar Rosc. Anja Purnat in Mario Purnat sta se uvrstila od 5. do 8. mesta. Tudi starejši učenci so se pomerili v ekipnem delu, kjer so se na koncu borili za 3. mesto, kar pa jim žal ni uspelo, tako da so osvojili končno 4. mesto.

Vsem tekmovalcem čestitamo!

 

Dostopnost