gospel

vas v petek, 4. aprila 2014, ob 18. uri

vabimo na dobrodelni koncert

gospel zbora Bee Geesus.

Koncert bo v Kulturnem domu Mozirje. Vstopnice lahko kupite v tajništvu OŠ Mozirje, v Osrednji knjižnici Mozirje, učenci pa pri razrednikih.

Slovenski a cappella gospel zbor Bee Geesus je prepoznaven po svoji nalezljivi energiji, s katero navdušuje poslušalce širom Slovenije in zunaj nje. Posebnost zbora je predvsem v načinu izvajanja, saj so vsi glasbeni elementi ustvarjeni vokalno, brez kakršnihkoli efektov in pomagal. S prepevanjem širijo vesela sporočila, ki jih nosijo gospel pesmi, njihov izbor pa poseže tudi na področje popa in drugih glasbenih zvrsti.

Zvesti so vodilu – z dobro glasbo delati dobro, zato bomo izkupiček od prodanih vstopnic namenili šolskemu skladu, za pomoč učencem pri plačilu dejavnosti razširjenega programa.

Skupaj z zborom bodo zapeli tudi učenci naše šole.

Veselimo se srečanja z vami.

Andreja Hramec, univ. dipl. psih.,