Skoči na glavno vsebino

 

V soboto, 13.4.2013, je v dvorani Zlato polje v Kranju potekalo državno prvenstvo v športnem plezanju. Našo šolo so zastopali Grega Verbuč, Jan Weiss, Nace Štiglic, Anej Stenšak, Timotej Irman Kolar, Manca Glušič, Julija Verbuč, Maša Kolar ter Filip Bezovnik. Ekipa je imela težko nalogo branjenja lanskega prvega mesta a jim je zopet uspelo. Že drugič zapored je OŠ Mozirje postala ekipni državni prvak v športnem plezanju. Poleg tega izjemnega uspeha so naši učenci dosegli zavidljive uspehe v posameznih kategorijah. Grega Verbuč je osvojil prvo mesto v najmnožičnejši kategoriji mlajših dečkov, Maša Kolar je osvojila drugo mesto med nelicenciranimi starejšimi deklicami, Filip Bezovnik pa sedmo med dečki. Za skupno prvo mesto pa so bili seveda zaslužni rezultati vseh.
Čestitke za uspeh!

VSE REZULTATE LAHKO POGLEDATE NA “ŠPORT MLADIH”

Aktiv ŠVZ

Dostopnost