Skoči na glavno vsebino

 

Na osnovi Letnega delovnega načrta bomo imeli 3. maja pouka prost dan, ki ga nadomeščamo v soboto, 2. 2. 2013.
Ker je to v mesecu kulture, bomo izvedli kulturni dan. Hkrati bo to dan odprtih vrat naše šole.

 

 

anjastefan

Na RAZREDNI STOPNJI nas bo obiskala priznana pravljičarka Anja Štefan, ki bo otroke navdušila s svojo pripovedjo in pravljicami. Nato bomo po razredih izvedli literarne in likovne delavnice, katerim se lahko pridružite tudi starši. Tiste, ki se boste za to odločili, vabimo, da se ob 11.00 udeležite kratkega srečanja z Anjo Štefan, ki vam bo podala nekaj idej, kaj in kako vašim otrokom brati, pripovedovati ter kako jih k branju spodbujati. Nato se lahko pridružite delavnicam v razredih vaših otrok.

Vabljeni!

zmaj

 

knjiga

Na PREDMETNI STOPNJI bomo imeli kulturni dan – bralni maraton:

ODRAŠČANJE S KNJIGO

Učenci, ki prebirajo knjige na temo odraščanja, jih bodo 1. uro predstavili v svojih razredih. 2. in 3. uro bodo imeli učenci literarne delavnice in delavnice o samopodobi, ki jih pripravljajo in vodijo učitelji.
4. uro bo proslava in nato refleksija po oddelkih.

Starši se nam lahko pridružite pri literarnih delavnicah:
– v a oddelkih 2. šolsko uro (9.05 – 9.50)
– v b oddelkih 3. šolsko uro (10.15 – 11.00)
ali na proslavi 4. šolsko uro (11.05 – 11.50)

Vabljeni!

 

 

Dostopnost