spletni_casopis_maj_junij

Maj in junij sta stekla mimo nas. V maju smo se borili z mnogimi testi, v začetku junija zaključevali ocene, mimogrede nas je preplavilo poletje, kratke majice in hlače. V poletnem soncu bomo skupaj odkorakali v počitnice. Devetošolci se bomo s 15. junijem od OŠ Mozirje dokončno poslovili, ostali pa se bodo prvega septembra vrnili in še naprej nadgrajevali svoje znanje.

Osnovna šola Mozirje mi je dala veliko. Poleg polnega koša znanja in prijateljev sem tukaj s pomočjo učiteljev odkrivala in nadgrajevala svoje talente, za kar sem vsem neizmerno hvaležna. Posebno mesto v mojem srcu zasluži tudi spletni časopis, kjer sem aktivno sodelovala tri leta. Uživala sem prav v vsakem pisanju in se potrudila za vsak prispevek. Naša mentorica nas je venomer usmerjala in nam pomagala z nasveti in kritikami. Upam, da bo spletni časopis naslednje leto zažarel še v lepši, svetlejši luči. Hvala tudi vsem vam, bralcem, saj zaradi vas časopis. Naslednje leto se vam bom pridružila tudi jaz.

Sedaj pa vam še zadnjič voščim lepe počitnice!

Ajda Oblak