Spoštovani starši,

kot smo vas že obvestili, bodo zaposleni na OŠ Mozirje v sredo, 9. 3. 2022, sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, ki jo organizira Sindikat vzgoje in izobraževanja po veliki večini šol v Sloveniji.

V sredo tako v šoli ne bomo izvajali vzgojno izobraževalnega programa, zato naj učenci na ta dan ostanejo doma. Izjemoma bomo za učence prvih treh razredov organizirali nujno varstvo. Starše, ki drugače ne morete zagotoviti varstva in bi potrebovali nujno varstvo v šoli,  prosimo, da nam to  jutri, 8. 3. 2022, do 12. ure javite na elektronski naslov razredničarke oziroma v tajništvo šole.

Za razumevanje in sodelovanje pa se vam že vnaprej iskreno zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo.

Petra Klepec, ravnateljica