spletni_casopis_september

Pa smo spet na začetku šolskega leta. Poletne počitnice so le še oddaljen spomin, mi pa se odpravljamo novim izzivom naproti. Pred nami je devet mescev druženja s prijatelji, pridobivanja novih znanj in seveda tudi veliko učenja. To je po dveh letih prva jesen, ki smo jo preživeli brez nošenja mask. Resnično upamo, da bo tako tudi ostalo.

Prebili smo se že čez prvi mesec. Učenci višje stopnje smo v septembru imeli kar dva športna dneva; kolesarjenje ter športne igre in pa pohod. Športnih dni v septembru smo že navajeni, smo pa vsakič znova veseli, ko imamo priložnost za gibanje in druženje s sošolci.

V tej številki časopisa si lahko preberete tudi intervju z učiteljico Katarino Drobež, ki se nam je na šoli pridružila letos in nas poučuje glasbeno umetnost ter vodi pevske zbore.

Nekaj prostora pa smo namenili tudi besedni ustvarjalnosti učencev, saj domišljija ne pozna meja.

Žana Praunseis