Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

V času zimskih počitnic smo se razveselili spremembe odloka Vlade Republike Slovenije, s katerim od ponedeljka, 7. 3. 2022, nošenje maske za učence ni več obvezno ves čas izvajanja vzgojno-izobraževalnega programa. Prav tako uporaba zaščitne maske ni obvezna za strokovne delavce in druge zaposlene. Uporaba mask je sicer po mnenju strokovne skupine še vedno priporočljiva, a je odločitev za nošenje prepuščena posamezniku.

Prav tako vas obveščam, da je za 9. 3. 2022 napovedana stavka za zaposlene v vzgoji in izobraževanju, ki jo je podprla tudi velika večina zaposlenih na OŠ Mozirje. V primeru da do torka, 8. 3. 2022,  sindikat z Vlado ne sklene dogovora, bo šola zaprta in se delo v šoli ne bo izvajalo, zato vas prosimo, da učenci ostanejo doma. V primeru, da bo šola izvajala obvezno varstvo učencev prvega vzgojno izobraževalnega obdobja, pa vas bomo o tem obvestili na spletni strani šole.

Lep pozdrav,

Petra Klepec, ravnateljica

Dostopnost